Nowa wersja aplikacji Getin Mobile

27.02.2018

Aplikacja dostępna jest dla platformy Android od wersji 4.4, iOS od wersji 9.3 i Windows od wersji 8.0. Prosimy o zaktualizowanie aplikacji do najnowszej wersji. Informujemy, że na starszych wersjach aplikacji niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. 

Nowa sekcja kart debetowych i kredytowych

Klienci, którzy posiadają w naszym Banku karty kredytowe i debetowe będą mogli po wejściu w sekcję Karty zobaczyć swoje karty wraz z wizerunkami. To przede wszystkim ułatwienie dla osób, które mają więcej niż jedną kartę – łatwiej będzie im znaleźć właściwą kartę, aby sprawdzić jej historię, zablokować, zastrzec lub zmienić limity. Wszystkie te operacje łatwiej będzie można znaleźć.

Poprawiliśmy widoczność najważniejszych funkcji, np. blokowanie karty czy zmianę kodu PIN. W łatwy sposób można zmienić także limity transakcji dziennych oraz wypłat z bankomatów.

Prezentujemy domyślne wartości, które Klient może wybrać, a także pole do wpisania własnej kwoty.

 

newmob.png [14.03 KB]  newmob1.png [11.80 KB]

 

Ze szczegółów umowy karty kredytowej można przejść do spłaty karty, wykonania przelewu i historii operacji. Dodatkowo prezentujemy wykres limitu kredytowego z informacją o zadłużeniu i dostępnych środkach:

newmob2.png [10.52 KB]

 

Mamy nadzieję, że sprawdzanie informacji związanych z kartami debetowymi i umowami kredytowymi będzie dla Państwa wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

 

Przypominamy, że korzystanie z aktualnej wersji Getin Mobile, to nie tylko dostęp do nowych funkcjonalności, ale również większe bezpieczeństwo.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Getin Banku