Przelewy na telefon BLIK!

22.11.2019

W aplikacji Getin Mobile można już wykonywać przelewy na telefon BLIK.

Główne zalety nowej funkcjonalności to:

 • przelew dociera do odbiorcy natychmiast
 • nie musimy znać numeru konta odbiorcy, wystarczy, że mamy jego numer telefonu
 • jest DARMOWY

 

Jak zrobić przelew BLIK na numer telefonu? To proste!

 1. Kliknij w kafelek z BLIKiem lub wybierz BLIK z menu aplikacji. Na dole ekranu znajdziesz Przelew na telefon BLIK. Możesz również wejść w kafel Zrób przelew, wśród rodzajów przelewów odnajdziesz Przelew na telefon. Przelew na numer telefonu możesz wykonać również z poziomu Kontaktów – kontakty z telefonu. Twoi znajomi, którzy używają BLIKA będę oznaczeni znaczkiem BLIK.

  przelew blik na telefon

 2. Formatka przelewu wygląda trochę inaczej – zamiast numeru rachunku wystarczy numer telefonu. Nie musisz go wpisywać, wystarczy, że wyszukasz go w swojej liście kontaktów. Ikonka BLIKA na liście kontaktów podpowie Ci, który z Twoich znajomych korzysta z BLIKA.

  przelew blik getin mobile

 3. Przelew dotrze do odbiorcy natychmiast, nie ważne czy jest święto, czy weekend i która jest godzina. Przypomnij sobie wszystkie wyjścia ze znajomymi na obiad, czy do kina i wzajemne rozliczenia…Oczywiście nie masz równo, nikt nie ma wydać albo rozmienić… Zrobisz przelew, tylko znajomy musi podesłać Ci numer konta…, ale najpierw musi o tym pamiętać…- Teraz możecie rozliczyć się od razu BLIKIEM bez stresu. Przelew BLIK jest natychmiastowy i darmowy!

 

Co zrobić, aby móc odebrać przelew BLIK na telefon?

 1. Po aktualizacji aplikacji powinieneś zobaczyć komunikat, który pokieruje Cię do aktywacji usługi.

  aktywacja blik

 2. Możesz również na głównym ekranie wybrać kod BLIK, a następnie ustawienia BLIK i Przelew BLIK na telefon. Zapoznaj się z informacjami i zarejestruj swój numer telefonu.

  ustawienia blik

 3. Operację potwierdzisz kodem SMS i kodem PIN do zatwierdzania operacji w aplikacji mobilnej.

  Oprócz tego, że łatwo zrobisz teraz przelew na telefon BLIK, również łatwiej będzie Ci zrobić przelew do stałych odbiorców, do których robisz przelewy najczęściej.

  Takie kontakty pojawią się na kafelku Zrób przelew – po kliknięciu w kontakt otworzy się formatka przelewu uzupełniona o dane odbiorcy.

  blik getin mobile

 

Mamy także nowy spot - zapraszamy do obejrzenia