Nowa szybka i wygodna forma akceptowania operacji w Bankowości Internetowej już dostępna!

 

Rób wygodnie przelewy w Bankowości Internetowej, potwierdzaj je szybko i bezpiecznie w aplikacji Getin Mobile bez konieczności przepisywania kodów SMS.

Mobilną Autoryzację możesz łatwo uruchomić wybierając Metodę Autoryzacji w Ustawieniach aplikacji.

Mobilna Autoryzacja

Nie musisz już tracić czasu na przepisywanie hasła SMS, aby potwierdzić przelew lub inną operację w Bankowości Internetowej na komputerze. Po zleceniu operacji na komputerze, dostaniesz powiadomienie push w aplikacji mobilnej na telefonie. Kliknij w nie, a następnie zaloguj się do aplikacji. Sprawdź wszystkie dane operacji. Jeśli się zgadzają, wystarczy, że klikniesz Potwierdź, a Twoja operacja zostanie zlecona do realizacji.

Zacznij korzystać z Mobilnej Autoryzacji

Zacznij korzystać z Mobilnej Autoryzacji

1. Zainstaluj aplikację

Wyszukaj ją wpisując Getin Mobile w sklepie odpowiednim dla Twojego telefonu. Aplikacja dostępna jest dla platformy Android i iOS.

        Download_on_the_Huawei_AppGallery

 

Zacznij korzystać z Mobilnej Autoryzacji

2. W menu aplikacji wybierz Ustawienia/Mobilna autoryzacja

Kliknij przycisk Aktywuj. Od teraz zamiast dotychczasowej metody autoryzacji (kody SMS/token) wszystkie operacje wykonane w Bankowości Internetowej będziesz potwierdzać Mobilną Autoryzacją w aplikacji.

 

Pomoc

Co to jest Mobilna Autoryzacja?
Nie dostaję powiadomień o nowych operacjach do potwierdzenia. Dlaczego?
Jak zrezygnować z Mobilnej autoryzacji?
Masz pytania?

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:

+48 664 919 797

Infolinia dla Klientów indywidualnych dostępna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem obsługi produktów samochodowych i hipotecznych, które obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00, a także produktów inwestycyjnych, które obsługiwane są pod numerem +48 500 933 150 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00. Obsługa telefoniczna Klientów firmowych i Sektora publicznego pod numerem +48 608 019 700 odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00. Opłata za połączenie wg taryfy operatora.


Informacje dotyczące zawieszenia spłaty kredytu znajdziesz tutaj.

Napisz do nas -
skontaktujemy się z Tobą

small-kontakt.png [467.00 B]   Napisz do nas wiadomość