Program Mastercard® Bezcenne® Chwile

Niech każda chwila z najbliższymi kręci się wokół pasji

Zacznij coś bezcennego z programem Mastercard Bezcenne Chwile - nową odsłoną programu Priceless© Specials

Niech każda chwila z najbliższymi kręci się wokół pasji

Zacznij coś bezcennego z programem Mastercard Bezcenne Chwile - nową odsłoną programu Priceless© Specials

Płać kartą Getin Banku i wygrywaj nagrody w loterii!

Płać kartą Getin Banku i wygrywaj nagrody w loterii!

1920x734-kopia_20210514142345.jpg [158.38 KB]

Weź udział w loterii, płać swoją kartą Mastercard i wejdź do gry o wyjątkowego kampera oraz setki innych atrakcyjnych nagród.

Zobacz jakie to proste:

 1. Zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Jeśli Twoja karta jest już w programie wystarczy, że się do niego zalogujesz. Zrobisz to na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/loteria.
 2. Po rejestracji/zalogowaniu się w programie Bezcenne Chwile wyraź zgodę na udział w loterii.
 3. Płać kartą Mastercard za codzienne zakupy. Pamiętaj, że każda transakcja zwiększa Twoją szansę na wygraną.
  • Każde przekroczone 10 zł z sumy transakcji dokonanych w punktach sprzedaży to 1 los (przykład: jeśli wykonasz 5 transakcji na łączną kwotę 123 zł kartą zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile, otrzymasz 12 losów.
  • Każde przekroczone 10 zł z sumy transakcji dokonanych u partnerów programu Bezcenne Chwile to aż 2 losy (przykład: jeśli wykonasz 5 transakcji u partnerów na łączną kwotę 123 zł kartą zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile, otrzymasz aż 24 losy).
 4. Graj o wyjątkową nagrodę główną, czyli kampera Benimar Tessoro 463, który dodatkowo zostanie spersonalizowany zgodnie z Twoim unikalnym projektem!
 5. Dodatkowo, w cotygodniowych losowaniach do wygrania smartwatche Garmin Venu, słuchawki Bose Noise Cancelling 700, vouchery na zakupy w sklepach Empik, Decathlon oraz RTV Euro AGD.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa od 14.05 do 16.07.2021 r. Oferta dotyczy obecnych i nowych użytkowników programu Bezcenne Chwile. Więcej szczegółów znajduje się na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/loteria oraz w regulaminie. Organizatorem loterii jest spółka McCANN Poland Sp. z o.o.

Zarejestruj kartę w programie i odbierz nagrodę o wartości 100 zł!

Zarejestruj kartę w programie i odbierz nagrodę o wartości 100 zł!

Bezcenne_aparat-2.png [98.08 KB]

W ramach promocji „Punkty na start z Getin Noble Bank S.A. (II Edycja)” dla kart kredytowych Mastercard możesz otrzymać 6800 punktów powitalnych po rejestracji karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz spełnieniu pozostałych warunków promocji. Punkty możesz następnie wymienić np. na bon zakupowy o wartości 100 zł na stacje Circle K – partnera Programu!


Promocja trwa od 15.02.2021 r. do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 2000 nagród a mogą z niej skorzystać Klienci, którzy:

 • posiadają aktywną i ważna kartę kredytowa Mastercard do umowy zawartej w okresie od 1.01.2021 r do 30.06.2021 r.
 • do 15.07.2021 r. zarejestrują swoją kartę w programie na stronie www.bezcennechwile.pl i wyrażą podczas rejestracji zgody marketingowe dla Mastercard na otrzymywanie wiadomości e-mail i SMS,
 • dokonają zarejestrowaną kartą min 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł w przeciągu pierwszych 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie oraz spełnia ten sam warunek podczas kolejnych 30 dni kalendarzowych.

Szczegóły Promocji dostępne są w Regulaminie Promocji.

Poznaj Mastercard Bezcenne Chwile

W programie Mastercard Bezcenne Chwile liczą się przede wszystkim Twoje życiowe pasje. Każda płatność kartą płatniczą Mastercard Standard przybliża użytkownika do wybranej nagrody, zgodnie ze wskazaną kategorią: podróże, sport, muzyka, kulinaria, rozrywka, zakupy, pomoc czy film i kultura.

Nowe oferty partnerów programu umożliwiają rozwijanie życiowych pasji bez wychodzenia z domu, m. in.:

 • nagrody rzeczowe w kilkunastu kategoriach, np. biżuteria, odzież, obuwie, uroda,
 • miesięczny dostęp do platformy Storytel i 60-dniowy dostęp do platformy Tidal,
 • miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate,
 • doładowanie do PlayStation Store o wartości 100 zł,
 • vouchery do wykorzystania na stacjach Circle K.

Szczegóły Programu Mastercard Bezcenne Chwile dostępne są w Regulaminie.

Jak nagradzane są transakcje kartą Mastercard?

 • Otrzymasz 1 punkt za każde 50 zł wydane na wszystkie zakupy na terenie Polski w sklepach stacjonarnych i online
 • U partnerów programu zbierasz jeszcze więcej punktów, aż do 8 punktów za każde wydane 5 zł

Jak zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

Jak zarejestrować kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile?

1

Zweryfikuj swoją kartę i wypełnij formularz rejestracyjny na bezcennechwile.pl (szczegółowa instrukcja rejestracji). Zaakceptuj zgody marketingowe na wiadomości e-mail i SMS.

2
Aktywuj konto

Aktywuj swoje konto w programie, klikając w link aktywacyjny otrzymany e-mailem. W niedługim czasie staniesz się uczestnikiem bezpłatnego programu Bezcenne Chwile.

3
Odbieraj nagrody

Zaloguj się do Mastercard Bezcenne Chwile na stronie bezcennechwile.pl i odbieraj nagrody za aktywne korzystanie ze swojej karty.

Jak szybko odebrać nagrodę?

Jak szybko odebrać nagrodę?
KROK 1

Zaloguj się na swoje konto programu na stronie bezcennechwile.pl

Jak szybko odebrać nagrodę?
KROK 2

Wybierz nagrodę, która stanie się Twoim celem

Jak szybko odebrać nagrodę?
KROK 3

Zbieraj punkty, które przybliżają Cię do celu

Jak szybko odebrać nagrodę?
KROK 4

Przyśpiesz realizację celu płacąc u partnerów programu i korzystając z ofert specjalnych

Jak szybko odebrać nagrodę?
KROK 5

Realizuj cele, wymieniaj punkty na nagrody i przeżywaj bezcenne chwile

Pasje i wybrane nagrody

Pasje i wybrane nagrody

Każda płatność Mastercard przybliża do nagrody powiązanej z wybraną pasją

Pasje i wybrane nagrody
Podróże
Pasje i wybrane nagrody
Sport
Pasje i wybrane nagrody
Muzyka
Pasje i wybrane nagrody
Kulinaria
Pasje i wybrane nagrody
Rozrywka
Pasje i wybrane nagrody
Zakupy
Pasje i wybrane nagrody
Film i kultura
Pasje i wybrane nagrody
Pomoc
KI - Karty - Mastercard Bezcenne - strefa premium

Dołącz do Strefy Premium!

Ekskluzywne nagrody, m.in. bilety na festiwal filmowy Cannes, mecze Ligi Mistrzów, czy prywatny seans w kinie, a także bezpłatne ubezpieczenie rezygnacji z biletu specjalnie dla najbardziej aktywnych posiadaczy kart Mastercard.

Miesięczna wartość Twoich transakcji bezgotówkowych powinna wynosić min. 3000 zł przez kolejne 3 miesiące, by cieszyć się wyjątkowymi nagrodami przez 12 miesięcy.

Szczegóły dostępne w Warunkach Statusu Premium.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij formularz, oddzwonimy
Dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C (Bank). Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, telefon: +48 664 919 797 lub +48 32 604 30 01 (z zagranicy), formularz: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@gnb.pl. Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank i nie dłużej niż 90 dni do celu rozliczeń Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

* https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Masz pytania?

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:

+48 664 919 797

Infolinia dla Klientów indywidualnych dostępna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem obsługi produktów samochodowych i hipotecznych, które obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00. Obsługa telefoniczna Klientów firmowych i Sektora publicznego pod numerem +48 608 019 700 odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00. Opłata za połączenie wg taryfy operatora.


Informacje dotyczące zawieszenia spłaty kredytu znajdziesz tutaj.

Napisz do nas -
skontaktujemy się z Tobą

small-kontakt.png [467.00 B]   Napisz do nas wiadomość