Getin Bank liderem rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według „Pulsu Biznesu”

14.10.2019

Konto „Bonus za aktywność” uplasowało się na czele cyklicznego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych według redakcji „Pulsu Biznesu”. Oprócz bezkonkurencyjnego oprocentowania
w wysokości 3,5% autorzy zestawienia wyróżnili okres obowiązywania promocji do 12 miesięcy.  

 „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5 proc. w skali roku to obecnie najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe. Oferta przeznaczona jest dla nowych Klientów Banku, którzy po założeniu konta osobistego co miesiąc będą otrzymywać na nie wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 tys. zł i jest naliczane przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do oferty. „Bonus za aktywność” to propozycja Getin Banku, która jest regularnie doceniana w rankingach branżowych.

Redakcja „Pulsu Biznesu” zwraca również uwagę na nowość w Getin Banku, czyli Elastyczne Konto Oszczędnościowe. W ramach rachunku Bank oferuje m.in. darmowe przelewy wewnętrzne w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca 2020 r.  Ponadto Klienci, którzy posiadają również konto osobiste w Getin Banku, mogą zyskać promocyjne oprocentowanie dla nowych środków: 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, tak samo, jak dostęp do niego przez Bankowość Internetową i Mobilną. Odsetki naliczane są zawsze na koniec miesiąca, a pieniądze w dowolnej kwocie można wpłacać i wypłacać nie tracąc przy tym odsetek.