Getin Bank uatrakcyjnia ofertę depozytową: do 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym!

22.02.2022

Getin Bank zaproponował nowe warunki w ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Klienci mogą zyskać 2% w skali roku dla kwoty nawet 400 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązuje przez 3 miesiące.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania konieczne jest posiadanie w Getin Banku Elastycznego Konta Oszczędnościowego i wpłacenie na nie nowych środków w wysokości do 400 tys. zł Data badania środków przypada na 16.02.2022 r. Oferta skierowana dla Klientów którzy założą lub posiadają rachunek ROR i wyrażą zgody marketingowe.

Z kolei klienci zainteresowani zdeponowaniem mniejszej kwoty mogą skorzystać do końca miesiąca z promocyjnej oferty „Bonus za aktywność”, w ramach której Getin Bank proponuje oprocentowanie 3% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł, przez 12 miesięcy. Oferta skierowana jest do klientów, którzy w okresie od 1 września 2019 r. do 30 listopada 2021 r. nie posiadali rachunku ROR. Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania jest założenie rachunku ROR i comiesięczne przelewanie wynagrodzenia w kwocie 2 000 zł oraz wyrażenie zgód marketingowych.

Klienci mogą skorzystać jednocześnie z dwóch ofert na jednym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym i zyskać 3% w skali roku przez 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł w ramach oferty "Bonus za aktywność" oraz 2% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące, w ofercie "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym". Elastyczne Konto Oszczędnościowe zostało docenione przez ekspertów bankier.pl wygrywając w lutym bieżącego roku ranking na najlepsze konto oszczędnościowe z dodatkowymi warunkami do kwoty 10 000 zł.