Getin Bank wystartował z nową kampanią telewizyjną oraz radiową

11.04.2022

Getin Bank wystartował z nową kampanią promującą Lokatę na Nowe Środki, oprocentowaną do 3,5% w skali roku. O wygodnym oszczędzaniu ponownie opowiada brand hero marki – profesjonalny bankowiec, który jak zawsze jest w pobliżu, by pomagać klientom w codziennych sprawach.  Kampania obejmuje działania w Internecie, telewizji oraz w radio. Potrwa do 28 kwietnia 2022 r.

Powodów i motywacji, by zacząć myśleć o oszczędzaniu, mamy teraz bez liku. Zadaniem Getin Banku jest, by nasi klienci mogli wygodnie skorzystać z oferty i nie zajmowało im to dużo czasu ani przestrzeni życiowej, a ich pieniądze pracowały na możliwie najwyższy procent. Do tego właśnie zachęca nasz nowy spot reklamowy  – mówi Małgorzata Wilińska, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej Getin Noble Banku.

Kampania Getin Banku w nowym formacie reklamowym promuje Lokatę na Nowe Środki, dzięki której można zyskać do 3,5% w skali roku dla kwot do 5 do 180 tys. zł. W ramach ogólnopolskiej kampanii zaplanowane zostały działania w telewizji, Internecie, Radio, a także reklamy na ekranach bankomatów sieci Planet Cash oraz w placówkach Getin Banku w całej Polsce. Spot można obejrzeć w głównych i tematycznych stacjach telewizyjnych oraz w Internecie. Kampanii telewizyjnej towarzyszą działania w Internecie,  w tym video online, display, działania programmatic, działania w Google, reklamy w porównywarkach finansowych, performance marketing i komunikacja w mediach społecznościowych, które wystartowały 1 kwietnia 2022 r. Nowe materiały reklamowe są również dostępne w placówkach Getin Banku.

Kreację spotów telewizyjnych przygotowała agencja Heart and Brain. Za zakup mediów oraz realizację działań performance odpowiada dom mediowy Spark Foundry we współpracy z Performics. Kreację kampanii digital przygotował Getin Noble Bank.  

Spot reklamowy: Lokata na Nowe Środki do 3,5% w skali roku. – YouTube
Szczegóły produktu: Lokata na Nowe Środki do 3,5% w skali roku