Konta oszczędnościowe Getin Banku w czołówce rankingu „Pulsu Biznesu”

09.04.2019

Konta „Bonus za aktywność” oraz „Na nowe środki” po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne i zajęły dwa pierwsze miejsca w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych przygotowanym przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Autorzy zestawienia porównali oferty aż jedenastu banków, spośród których konta Getin Banku zostały wyróżnione za najwyższe oprocentowanie na rynku. 

Pierwsze miejsce w rankingu „Pulsu Biznesu” zajęło konto „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. To obecnie najwyżej oprocentowany rachunek oszczędnościowy. Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie miały Konta w Getin Noble Banku w okresie od 11.05.2017 r. do 28.02.2019 r oraz dodatkowo  po założeniu konta osobistego, co miesiąc będą otrzymywać wpływ na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 tys. zł i jest naliczane przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do oferty.

Na drugim miejscu w zestawieniu uplasowało się konto „Na nowe środki” oprocentowane w wysokości 3,4% w skali roku. Oferta dotyczy nowych środków do kwoty nawet 400 tys. zł. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne, tak samo jak dostęp do niego przez Bankowość Internetową i Mobilną. Odsetki naliczane są zawsze na koniec miesiąca, a pieniądze w dowolnej kwocie można wpłacać i wypłacać nie tracąc przy tym odsetek. „Bonus za aktywność” i „Na nowe środki” to propozycje Getin Banku, które są regularnie doceniane w rankingach branżowych.