Konto Oszczędnościowe „Bonus za aktywność” Getin Banku najlepsze według branżowych rankingów

06.09.2018

Promocyjna oferta Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” zajęła I miejsce we wrześniowych rankingach najlepszych kont oszczędnościowych, sporządzonych przez ekspertów portalu Bankier.pl oraz porównywarki finansowej Comperia.pl. Obecnie trwa druga edycja oferty. Konto Oszczędnościowe „Bonus za aktywność” z atrakcyjnym oprocentowaniem 3,5% w skali roku można założyć do końca listopada br. 

Autorzy rankingów przeanalizowali co mają do zaoferowania poszczególne banki dla Klientów poszukujących najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych dla kwoty 10 tys. zł. Propozycja Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna w zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych Comperia.pl, a także w rankingu Bankier.pl w kategorii kont z dodatkowymi warunkami. Bank oferuje oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku, z gwarancją niezmienności przez 12 miesięcy dla salda do 10 tys. zł. 

W drugiej edycji Bank obniżył wymagania, które należy spełnić, aby skorzystać z promocji. Teraz Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą zgody marketingowe. Konto Oszczędnościowe dedykowane jest osobom, które nie posiadały rachunku osobistego w Getin Banku w okresie od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. 

Klienci, którzy chcą zdeponować na koncie oszczędnościowym większą kwotę mogą skorzystać jednocześnie z oferty „Na nowe środki”, w ramach której nadwyżka powyżej 10 tys. zł może zostać objęta oprocentowaniem do 3% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.