Konto Oszczędnościowe Getin Banku bezkonkurencyjne w rankingach Rzeczpospolitej i Bankier.pl

12.06.2018

Konto Oszczędnościowe Getin Banku w promocji „Bonus za aktywność” 3,5% w skali roku zajęło pierwsze miejsce w dwóch branżowych zestawieniach najlepszych kont oszczędnościowych w czerwcu 2018 r. opracowywanych przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz portal Bankier.pl. Dodatkowo Bank podwyższył oprocentowanie Konta Oszczędnościowego „Na nowe środki” do 3% w skali roku. Klient korzystając z tych dwóch ofert jednocześnie otrzyma 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł. oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.

 

Promocyjna oferta Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” wyróżniła się wysokim oprocentowaniem wynoszącym 3,5% w skali roku oraz gwarancją jego niezmienności przez
12 miesięcy. Proponowana przez Getin Bank stawka jest obecnie najwyższą spośród ofert kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 tys. zł.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” obowiązuje do końca sierpnia br. Aby z niej skorzystać należy założyć konto osobiste i co miesiąc otrzymywać wpływ na rachunek z tytułu wynagrodzenia
w wysokości min. 1500 zł oraz wyrazić zgody marketingowe. Oferta jest skierowana do osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 01.05.2017 r. do 10.05.2018 r.

Stawka 3,5% dotyczy kwoty do 10 tys. zł., nadwyżka powyżej tej kwoty może zostać objęta promocją "Na nowe środki", dzięki której zarówno nowi, jak i obecni Klienci mogą zyskać oprocentowanie 3% przez 3 miesiące dla nowych środków aż do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.