Konto oszczędnościowe Getin Banku liderem branżowych rankingów

19.10.2017

Oferta Getin Banku „Na nowe środki” zajęła pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych dla kwoty 100 tys. zł opracowanym przez portal Bankier.pl oraz w październikowej edycji rankingu kont oszczędnościowych Comperia.pl. O pozycji w zestawieniach decydowała oferowana przez bank stawka procentowa. 

Autorzy rankingu Bankier.pl wytypowali najatrakcyjniejsze propozycje kont oszczędnościowych dla Klienta, który chce ulokować kwotę 100 tys. zł. Natomiast eksperci Comperia.pl przyjrzeli się ofertom uniwersalnym, dostępnym jednocześnie dla nowych i obecnych Klientów. W obu przypadkach liderem zostało konto „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,7%, naliczanym przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków. Promocyjna stawka dotyczy kwoty do 200 000 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi, jak i obecni Klienci Banku do 15 listopada 2017 r. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku.

Klienci, którzy nie mają jeszcze rachunku w Getin Banku mogą skorzystać z oferty Konta Proste Zasady, którego założenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca (na dowolną kwotę), by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie konta, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Getin Bank to jeden z liderów jakości obsługi bankowej w Polsce, co potwierdzają wysokie pozycje Banku w prestiżowych rankingach. We wrześniu br. Bank został ponownie wyróżniony w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. Zwyciężył w kategorii „Banki w Internecie” i znalazł się na podium w kategoriach „Bankowość mobilna” oraz „Bank dla Kowalskiego”.