Konto Proste Zasady Getin Banku jedną z najlepszych ofert dla młodych

29.08.2018

Konto Proste Zasady zajęło trzecie miejsce w sierpniowym rankingu kont dla młodych opracowanym przez Money.pl. Eksperci portalu przeanalizowali oferty rachunków dla osób
w wieku od 18 do 26 lat. Posiadacze Konta Proste Zasady, którzy nie ukończyli 26. roku życia, mają do dyspozycji bezpłatne konto osobiste bez dodatkowych warunków.

Autorzy rankingu przyjęli, że modelowy Klient banku zapewnia co miesiąc wpływy w wysokości 1 tys. zł i wykonuje miesięcznie 5 transakcji kartą – każda po 50 zł. Porównując oferty, eksperci portalu Money.pl wzięli pod uwagę opłaty za kartę, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz przelewy internetowe i mobilne. Sprawdzono również czy bank w pakiecie z kontem oferuje program rabatowy i specjalne warunki oszczędzania. Dodatkowe punkty autorzy rankingu przyznawali za możliwość płacenia za pomocą BLIK-a, HCE, Google Pay i Apple Pay.

 Konto Proste Zasady od 18 do 26 roku życia jest całkowicie bezpłatne. Klient nie ponosi żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Konto Proste Zasady zapewnia także dostęp do atrakcyjnych dodatkowych pakietów ubezpieczeń, w tym Pakietu Niezawodnego – pomocy specjalistów w ramach assistance domowego i medycznego – dostępnego przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie oraz z Pakietu Ochrony Karty. Ponadto, posiadacze rachunku mogą za bezpłatnie wybrać wizerunek na karcie spośród kilkunastu dostępnych propozycji. 

Konto Proste Zasady to atrakcyjna propozycja dla młodych osób, które zaczynają samodzielne bankowanie. Rachunkiem można zarządzać w wygodny sposób za pomocą bankowości internetowej oraz przez aplikację mobilną Getin Mobile. Posiadacze konta mają możliwość dokonywania płatności mobilnych poprzez BLIK-a, Google Pay oraz Apple Pay. 

Posiadacze Konta Proste Zasady od 18 do 26 roku życia mogą skorzystać także ze specjalnej zniżki w ramach Programu Rabatowego. Płacąc kartą debetową Getin Banku za bilet w Multikinie, mogą otrzymać 10 proc. zniżki. Promocja obowiązuje do końca 2018 r.