Konto Proste Zasady Getin Banku na podium rankingu Money.pl

24.07.2020

Oferta konta osobistego Proste Zasady w Getin Banku uplasowała się na drugim miejscu w lipcowym rankingu kont osobistych przygotowywanym przez portal Money.pl. Eksperci docenili ofertę banku za przejrzyste oraz korzystne warunki prowadzenia rachunku.

Konto Proste Zasady to propozycja dedykowana dla Klientów oczekujących przejrzystych zasad oraz wysokiej jakości obsługi. Opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł przy jednej płatności kartą, telefonem lub BLIKiem w miesiącu. Ponadto Klienci decydujący się na wybór Konta Proste Zasady mogą zyskać oprocentowanie do 2% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Konto Proste Zasady zapewnia również dostęp do nowoczesnej i bezpiecznej bankowości mobilnej oraz internetowej.

- W Getin Banku stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Mamy świadomość, że Klienci oczekują obecne przede wszystkim wygodnej bankowości mobilnej i oferty skonstruowanej w prosty i przejrzysty sposób. Te czynniki gwarantują szybkie i skuteczne bankowanie, a co za tym idzie satysfakcję Klienta. Bardzo nas cieszy, że nasza propozycja została ponownie doceniona przez niezależnych ekspertów – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Biura Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych.

Satysfakcja Klientów oraz bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej i mobilnej to niezmiennie priorytet Getin Banku. Potwierdzają to zdobywane regularnie nagrody i wyróżnienia. W 2020 roku Getin Bank zwyciężył w prestiżowym rankingu Złoty Bankier w kategorii „Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Złoty Bankier to jedno z największych wyróżnień na polskim rynku bankowym – ranking klasyfikuje jakość wszelkich aspektów działania banków w Polsce. Ponadto, bank już trzeci raz z rzędu został wyróżniony w kategorii „Bezpieczny Bank”.