Konto Proste Zasady na selfie w Getin Banku

15.09.2020

Getin Bank wprowadza możliwość otwarcia konta za pomocą selfie. Do tego procesu wystarczy jedynie smartfon z systemem Android lub iOS. Założenie rachunku będzie możliwe w kilku prostych krokach, bez konieczności wychodzenia z domu.

Założenie rachunku za pomocą nowej metody jest bardzo proste. Potrzebujemy smartfona z systemem Android lub iOS, dowodu osobistego oraz chwili wolnego czasu. Ponadto przy zakładaniu rachunku istnieje możliwość wyboru dopasowanego pakietu produktowego oraz dołączenia do niego dodatku w postaci m.in. Ubezpieczenia do ROR, Ubezpieczenia do karty czy Dyspozycji przelewu wynagrodzenia. Wypełnienie całego wniosku zajmuje tylko chwilę, a konto stanie się aktywne maksymalnie w ciągu trzech godzin.

 

Założenie konta na selfie - 5 prostych kroków:

  1. W formularzu w stronie internetowej Getin Banku wpisujemy wymagane dane osobowe i kontaktowe.
  2. Zgodnie z poleceniami na ekranie wgrywamy dokument tożsamości z obu stron oraz trzy wykonywane przez siebie gesty, również zgodnie z wyświetlanymi poleceniami.
  3. Podajemy dodatkowe dane potrzebne do zawarcia umowy (np. adres zamieszkania).
  4. Wybieramy pakiet produktowy dostosowany do naszych oczekiwań, uzupełniamy ostatnie dane oraz określamy zgody marketingowe. Do wyboru jest rachunek z Kontem Oszczędnościowym lub bez, a także szereg dodatkowych produktów.
  5. Na ekranie z podsumowaniem widzimy wszystkie dane oraz opcje produktów, które wybraliśmy. Po kliknięciu przycisku „Potwierdzam” otrzymamy hasło SMS, które należy wpisać w aplikacji. Następnie wybieramy przycisk „Zatwierdź”. W ciągu trzech godzin otrzymamy SMS informujący o potwierdzeniu założenia konta oraz email z wszelkimi niezbędnymi dokumentami jak umowa czy dostęp do Bankowości Internetowej. Gotowe! Założyliśmy konto na selfie!

 

Wszystkie informacje, wraz z filmem instruktażowym dotyczącym zakładania Konta na selfie, dostępne są na stronie Banku w zakładce Konta Osobiste. Ponadto na tej samej zakładce strony widnieje kod QR przenoszący osobę zainteresowaną bezpośrednio do wniosku o ROR na selfie.

 

Konto Proste Zasady w Getin Banku to atrakcyjna propozycja dla osób szukających właściwego miejsca do zarządzania swoimi finansami. Prowadzenie Konta jest bezpłatne przy co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. Dodatkowo, Klienci mogą skorzystać z promocji Bonus za aktywność oferującej oprocentowanie 2% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku do kwoty 10 000 zł przez 12 miesięcy oraz Lokaty Mobilnej na Start, dla nowych użytkowników Bankowości Mobilnej, z oprocentowaniem 1,5% na miesiąc. Wartym wspomnienia jest także Program Polecaj Konto Proste Zasady dający Klientom możliwość zyskania do 800 zł za polecanie Konta innym.

 

 

 

 

 

Czemu Getin Bank? Nasze doświadczenie w oferowaniu usług bankowych o najwyższym standardzie od lat potwierdzają niezależni eksperci. Jednym z takich wyróżnień jest zdobyte w czerwcu br. pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2020 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Co istotne, nasz bank po raz kolejny zdobył również wyróżnienie w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”. Nagrody te przyznawane są przez Klientów i ekspertów branżowych bankowi, który w swojej działalności stawia na najlepsze praktyki rynkowe.

 

Pamiętajmy, że w dobie pandemii COVID-19 bardzo ważne jest zachowanie bezpieczeństwa. Dzięki możliwości założenia konta na selfie Getin Bank stara się zapewnić przyszłym Klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę obecne okoliczności, założenie rachunku bez potrzeby odwiedzania placówki Banku to najrozsądniejsze i najłatwiejsze rozwiązanie.