Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku liderem branżowych rankingów

31.07.2018

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” regularnie zwycięża w najważniejszych branżowych rankingach kont oszczędnościowych. Oferta okazała się bezkonkurencyjna także w lipcowych zestawieniach. Wyróżnia się oprocentowaniem 3,5% w skali roku oraz gwarancją jego niezmienności przez 12 miesięcy. Obecna edycja oferty specjalnej trwa do końca sierpnia br. 

W lipcu Konto Oszczędnościowe „Bonus za aktywność” zajęło pierwsze miejsce w rankingach opracowanych przez portal Bankier.pl, porównywarki finansowe Comperia.pl oraz TotalMoney.pl, a także w zestawieniu ekspertów dziennika „Rzeczpospolita”. Propozycja Getin Banku okazała się najbardziej atrakcyjna ze względu na oprocentowanie 3,5% w skali roku oraz gwarancję jego niezmienności przez 12 miesięcy. Promocyjna stawka dotyczy kwota do 10 tys. zł. Wpłacając taką kwotę, Klient może zaoszczędzić w ciągu roku 287,21 zł.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie oraz zgodzą się na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku. Konto Oszczędnościowe dedykowane jest osobom, które nie posiadały rachunku osobistego w Getin Banku w okresie od 1 maja 2017 r. do 10 maja 2018 r.

Klienci mogą jednocześnie skorzystać z oferty Konta Oszczędnościowego "Na nowe środki". Wtedy nadwyżka ponad kwotę 10 tys zł. może zostać objęta oprocentowaniem 3% w skali roku przez 3 miesiące dla salda do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.