Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku ponownie najlepsza w rankingu Bankier.pl

24.07.2018

Konto Oszczędnościowe Getin Banku „Bonus za aktywność” zajęło pierwsze miejsce w lipcowym zestawieniu najlepszych kont oszczędnościowych portalu Bankier.pl. Oferta "Bonus za aktywność" regularnie zwycięża w branżowych rankingach. Z promocji można skorzystać do końca sierpnia br. 

Autorzy zestawienia przeanalizowali oferty kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 tys. zł. Po raz kolejny najbardziej atrakcyjna okazała się propozycja Getin Banku. Konto Oszczędnościowe w promocji „Bonus za aktywność” wyróżnia się oprocentowaniem 3,5% w skali roku, gwarancją jego niezmienności przez 12 miesięcy i obejmuje saldo do 10 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę może zostać objęta promocją Konta Oszczędnościowego "Na nowe środki" z podwyższonym oprocentowaniem do 3% w skali roku przez 3 miesiące. Jeśli Klient skorzysta z dwóch ofert jednocześnie otrzyma 3,5% w skali roku do kwoty 10 tys. zł. oraz 3% w skali roku powyżej tej kwoty do 200 tys. zł.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” na indywidualnym koncie oszczędnościowym, dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1 500 zł miesięcznie oraz zgodzą się na przesyłanie oferty handlowej produktów i usług Banku. Oferta jest skierowana do osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 01.05.2017 r. do 10.05.2018 r. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.

Konto Oszczędnościowe Getin Banku w ofercie specjalnej "Bonus za aktywność" od maja br. utrzymuje się na I miejscu rankingu Comperia.pl. W czerwcu br. oferta zwyciężyła także w zestawieniach najlepszych kont oszczędnościowych opracowanych przez ekspertów dziennika „Rzeczpospolita” oraz portalu Bankier.pl.