Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku przedłużona!

03.09.2018

Getin Bank wprowadził II edycję oferty Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5% w skali roku gwarantowanym przez 12 miesięcy. Dodatkowo Bank obniżył wymagania, które należy spełnić, aby skorzystać z promocji. Druga edycja oferty specjalnej trwa do 30 listopada 2018 r.

 

- Odpowiadając na potrzeby Klientów, przedłużyliśmy możliwość skorzystania z oferty „Bonus za aktywność”, która cieszy się dużym zainteresowaniem i jest chętnie wybieraną formą oszczędzania. Oferta wyróżnia się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem 3,5% w skali roku i gwarancją jego niezmienności przez cały rok. Co więcej, w drugiej edycji Bank obniżył minimalny miesięczny wpływ wynagrodzenia na konto, który należy zapewnić, aby skorzystać z promocji – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Wydziału Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą zgody marketingowe. Konto Oszczędnościowe dedykowane jest osobom, które nie posiadały rachunku osobistego w Getin Banku w okresie od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r. 

Promocyjne oprocentowanie 3,5% w skali roku dotyczy kwoty do 10 tys. zł. Dodatkowo, nadwyżka powyżej 10 tys. zł może zostać objęta promocją "Na nowe środki", w ramach której zarówno nowi, jak i obecni Klienci mogą zyskać oprocentowanie do 3% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.

Dotychczasowa Oferta Specjalna „Bonus za aktywność” regularnie zwyciężała w najważniejszych branżowych rankingach kont oszczędnościowych, opracowywanych m.in. przez portal Bankier.pl, porównywarki finansowe Comperia.pl i TotalMoney.pl, a także ekspertów dziennika „Rzeczpospolita”.