[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Artur Newecki
Rzecznik Prasowy


Bpr@getinbank.pl

25.06.2019
Podczas jednego z największych wydarzeń branży, Horyzonty Bankowości- ogłoszono wyniki XXIV Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK 2019. Getin Bank okazał się szczególnie doceniony przez młodych Klientów, zajmując miejsca na podium w trzech podkategoriach zestawienia „Bank dla Młodych”: konto bieżące, bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.
25.06.2019
Ponad 1400 uczestników, w tym 663 biegaczy i 3315 wspólnie pokonanych kilometrów – to statystyki tegorocznego, siódmego już Biegu Fair Play organizowanego przez Getin Noble Bank. Cel? Pomoc choremu Antkowi, który potrzebuje skomplikowanej rehabilitacji. Efekt? Setki zaangażowanych osób, które wspólnie wybiegały prawie 10 000 zł na leczenie chłopca.
04.06.2019
Getin Noble Bank oficjalnie włączył się w realizację koncepcji „otwartej bankowości” zawartej w dyrektywie PSD2. Bank właśnie uruchomił produkcyjne GetinAPI, za pośrednictwem którego licencjonowane podmioty trzecie mogą już świadczyć swoje usługi. Ponadto interfejs umożliwi budowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań odpowiadających na potrzeby rynku.
03.06.2019
Getin Bank wprowadził walutową ofertę specjalną „Na nowe środki w USD i EUR” dla Kont Oszczędnościowych. Uzupełnienie dotychczasowej propozycji Banku skierowane jest do obecnych i nowych Klientów, którzy chcą oszczędzać w walucie obcej. Bank zaproponował również atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 2,5% w USD oraz 2% w EUR.
29.05.2019
Aplikacja mobilna Getin Banku stała się jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikom. Została zintegrowana z Apple Pay, a uruchomienie usługi jest bardzo proste i bez konieczności posiadania fizycznej karty. Wystarczy, że użytkownik włączy nowy rodzaj płatności bezpośrednio w aplikacji i zamówi wirtualną kartę, która zostanie dodana do portfela Apple. Karty wirtualne można zamawiać do kont osobistych oraz do umów kart kredytowych.
28.05.2019
Getin Bank zaoferował Klientom zupełnie nowy produkt – ubezpieczenie podróżne Bezpieczna Wyprawa. To kompleksowa i zarazem elastyczna propozycja Grupy Europa, którą Klienci Getin Banku mogą nabyć za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Bankowości Mobilnej oraz Contact Center. Do otrzymania polisy wystarczą jedynie podstawowe dane, a cały proces zakupu ubezpieczenia trwa kilka minut.
12.04.2019
Getin Noble Bank zajął trzecie miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2019 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Bank został również wyróżniony w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”. Zarówno jakość obsługi jak i bezpieczeństwo znajdują się na liście priorytetów Banku i stanowią element jego strategii. Coroczny ranking organizowany jest przez renomowane media branżowe - Puls Biznesu oraz portal Bankier.pl.
09.04.2019
Konta „Bonus za aktywność” oraz „Na nowe środki” po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne i zajęły dwa pierwsze miejsca w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych przygotowanym przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Autorzy zestawienia porównali oferty aż jedenastu banków, spośród których konta Getin Banku zostały wyróżnione za najwyższe oprocentowanie na rynku.
08.04.2019
Getin Bank zaproponował swoim Klientom nowe warunki „Darmowego Kredytu Gotówkowego”. Bank oferuje nawet do 4 000 zł kredytu z równą i prostą ratą rozłożoną na 10 miesięcy. „Darmowy Kredyt Gotówkowy” w Getin Banku to również gwarancja pożyczki bez ubezpieczenia, prowizji i oprocentowania, a to oznacza, że Klient oddaje dokładnie tyle samo, ile pożyczył. RRSO wynosi 0%.