[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Artur Newecki
Rzecznik Prasowy


Bpr@getinbank.pl

04.02.2022
Getin Bank rozszerza swoja ofertę o 18-miesięczną Lokatę Powitalną w EUR, która jest uzupełnieniem kompleksowej propozycji banku dla osób, które chcą budować swoje oszczędności w oparciu o tę walutę. Lokata Getin Banku jest obecnie unikalną propozycją na rynku – promocyjne oprocentowanie na okres 18 miesięcy wynosi aż 1,1 % w skali roku. Z oferty można skorzystać do 28.02.2022 r.
03.02.2022
Bank wprowadza liczne zmiany w bankowości internetowej. Już wkrótce klienci poznają jej nową formę i technologię, w której została stworzona. Zmiany obejmą całkowicie nowy wygląd bankowości, a także funkcjonalności. Będą wdrażane stopniowo w kolejnych modułach.
17.12.2021
Getin Bank, wprowadził w procesie wnioskowania o kredyt gotówkowy, możliwość szybkiego potwierdzenia wysokości dochodów na potrzebę oceny zdolności kredytowej, przy wykorzystaniu otwartej bankowości. To znaczne uproszczenie – klienci nie muszą dostarczać już do banku dodatkowych dokumentów, wystarczy że potwierdzą online zgodę na przekazanie informacji o rachunku, na który otrzymują wynagrodzenie.
01.12.2021
Getin Bank zaproponował nowe warunki w ofertach „Bonus za aktywność” oraz „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. W przypadku pierwszej z nich, bank proponuje aż 3% w skali roku. W przypadku „Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oprocentowanie w skali roku wynosi 1,7%. Nowe stawki obowiązują od 1 grudnia 2021 roku.