Wyróżnienie dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy

21.02.2017

Kredyt gotówkowy Getin Bankunajlepszym na rynku w zestawieniu portalu Comperia.pl w lutym br. Eksperci portalu docenili atrakcyjne warunki finansowania oferty „Darmowy kredyt”, skierowanej do nowych Klientów Banku.

Ranking najlepszych kredytów gotówkowych lutego został przygotowany dla modelowego Klienta, który chce przeznaczyć pożyczone środki na sfinansowanie ferii zimowych. Eksperci Comperia.pl analizowali oferty kredytów na kwotę 2 000 zł, z okresem spłaty zaplanowanym na 12 miesięcy. Najlepszą propozycję przedstawił Getin Bank, który ma w swojej ofercie „Darmowy kredyt” dla nowych Klientów.

Kredyt gotówkowy Getin Banku wyróżniony przez portal Comperia.pl jest udzielany całkowicie za darmo. Klienci, którzy skorzystają z oferty nie ponoszą żadnych kosztów prowizji, a oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 0 zł. Bank nie wymaga także wykupienia ubezpieczenia i nie obciąża kredytobiorcy innymi kosztami. W praktyce oznacza to, że Klienci zwracają do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania. Wysokość kwoty kredytu wynosi od 500 zł do maksymalnie 2 000 zł, więc  wysokość miesięcznej raty można dopasować do indywidualnych możliwości Klienta.

Zwycięstwo w lutowym rankingu to już kolejne wyróżnienie portalu Comperia dla „Darmowego Kredytu”. Oferta Getin Banku otrzymała także prestiżowy tytuł „Comperia Star” za cały 2016 rok. Porównywarka finansowa Comperia opracowuje rankingi usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji finansowania.