#zostanwdomu i rozbudź kreatywność – trwa konkurs dla dzieci Klientów Getin Banku

17.04.2020

W ramach konkursu #zostanwdomu Getin Bank nagrodzi ponad 1000 dziecięcych projektów. Najlepsze zostaną nagrodzone e-kartami podarunkowymi o wartości 100 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Decathlon. Tematem konkursu jest pokazanie sposobów rodzinnego spędzania czasu podczas trwającej epidemii. Styl oraz technika są dowolne – można użyć farb, kredek lub wyklejanek - najważniejsza jest kreatywność.

Z uwagi na procedury bezpieczeństwa wielu z nas pozostaje w domach, mając pod opieką dzieci - często znudzone i zmęczone brakiem kontaktu z rówieśnikami. Dlatego postanowiliśmy, w ramach aktywizacji najmłodszych, zaproponować konkurs, w którym pociechy będą mogły rozbudzić swoją kreatywność i pokazać, jak z ich perspektywy wygląda spędzanie czasu w tych specyficznych okolicznościach. Forma i technika pracy jest dowolna, liczy się inwencja twórcza – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja i wypełnienie formularza konkursowego, który można znaleźć na stronie Banku oraz przesłanie skanu lub zdjęcia zgłaszanej pracy poprzez formularz wiadomości w zakładce Kontakt na stronie Bankowości Internetowej Getin Banku. Aż 1000 nadesłanych w pierwszej kolejności prac zostanie nagrodzonych e-kartą podarunkową o wartości 20 zł. Dodatkowo, dla autorów 40 najlepszych prac, przewidziane zostały karty o wartości 100 zł. Bony można będzie wykorzystać w sklepie internetowym Decathlon. Kryteria oceny prac to zgodność pracy z tematem konkursu, estetyka wykonania, ciekawy i inspirujący pomysł oraz kreatywne sposoby spędzania czasu w domu. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2020 roku.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: www.getinbank.pl/konkurs-zostanwdomu.